рус, укр

Блог

00
– Тут, напевно, живуть щасливі люди… - сказав Данило, дивлячись у вікно на дерев’яні хатинки, які пробігали за вікном автомобіля. – Чому ти так думаєш? - перепитала Леся.Данило витримав паузу та, не відриваючи погляду від вікна відповів: – Бо тут дуже гарно.
Подробнее…
Фотограф-Киев-Львов
Ми від'їхали від кордону на якихось 200 кілометрів, це всього на всього наче від Києва до Новограда-Волинського, а світ навколо був абсолютно інакшим.– А що ж ти сподівався побачити? - з посмішкою на обличчі запитав у мене водій, що стояв у відкритих дверях свого автобуса і щось шукав у своєму смартфоні. – Це вже Європа. І люди тут вже європейці.
Подробнее…
Hoverla
Навіть не знаю коли настав той момент в який я перестав любити гамір міста? Усі ті автомобілі та люди, що постійно кудись поспішають. Усі ті МАФи та супермаркети. Черги та кислі перекошені обличчя містян, що з поважним видом крокують поміж цегляних шпаківень на зустріч буденній безодні. Воно якось набридло саме собою. Ота пихатість та фальшивість буття. Усі так хочуть бути частиною бетону, що вже цураються бути частиною рідного краю чи просто України в цілому.
Подробнее…
AiRTwo
Вирішив якось позапускати "квадрик" з дітьми та, стеленивши пів села підозрілим дзижчанням, не очікувано зняв невеличке відео про навколишній світ в якому ми живемо.
Подробнее…
фотограф киев (1)
Ми живемо у фальшивому світі. У світі фальшивих посмішок, які повсякчас майорять в квадратиках Інстаграму. У світі пихатості та безглуздості дорогих автомобілів, "красі" ботоксних хавальників, марнотратства та вигаданої казки, яку ми звемо – власний простір. Відкиньте усе це. І що залишиться?
Подробнее…
00
— Аня, покажете Киев нашему партнеру из Китая и его семье? — Покажу конечно. А вы не хотите, чтобы это сделал специалист с китайским? — ...А можно?
Подробнее…
Kartata potata (1)
Коли на календарі вже повним ходом зима, яка радує нас думкою про наближення Нового року, але визирнувши у вікно розумієш, що природа про те ще не знає. ((
Подробнее…
Никогда не принадлежал к каким либо политическим партиям и не принадлежу. Я – Украинец. Я – патриот. И Майдан заставляет мое сердце биться чаще. Вот и сейчас, месяц со дня начала Евромайдана. Много чего произошло здесь на Майдане в Киеве. Много людей, много мнений. Народ. Нород – единый и не делимый. И очень хочется верить в лучшее…
Подробнее…
Видео←Shift
МыShift→
X