рус, укр

Alex & Kate

– От було б класно знімати весілля цій парі! - сказала мені Леся, киваючи головою на закохану пару, що обійнявшись сиділа біля вікна, за мить до того як я хотів сказати їй теж саме.

Ми стояли у темному закутку, ховаючись від гучної музики, що лунала з колонок, посилаючи в глибину банкетного залу ритмічні хвилі попсових хітів. Думки наші в котре зійшлися. Це був саме той день коли ми вперше побачили та познайомились з Олексієм та Катериною. День весілля їхніх друзів яке ми знімали у жовтні 2013-го року.

Вже за два місяці ми зустрілися знову, ще на одному весіллі ще одних їхніх друзів. І коли ці зустрічі увійшли в систему, ми вже десь на рівні підсвідомості розуміли, що будемо поряд з ними і на їхньому весіллі також! )))Дякуємо долі, так і сталося!

Суботній ранок останнього уікенду травня, подарував нам зустріч одразу з усіма парами з їхнього близького оточення, котрі пройшли через наші об'єктиви! Було трохи незвично, але до біса приємно знаходитися в компанії старих знайомих!

Така вона робота сімейного фотографа. Ти не просто фотографуєш, а створюєш свою історію для кожної родини, стаючи її частиною також...

Черговий крутецький старт молодої родини, що став відправною точкою у світ подружнього життя!

Видеосъемка свадьбы: GARIKAFTERWORK photographers
Киев, Бровары, Борисполь

X