рус, укр

Блог

AiRTwo
Вирішив якось позапускати "квадрик" з дітьми та, стеленивши пів села підозрілим дзижчанням, не очікувано зняв невеличке відео про навколишній світ в якому ми живемо.
Подробнее…
фотограф киев (1)
Ми живемо у фальшивому світі. У світі фальшивих посмішок, які повсякчас майорять в квадратиках Інстаграму. У світі пихатості та безглуздості дорогих автомобілів, "красі" ботоксних хавальників, марнотратства та вигаданої казки, яку ми звемо – власний простір. Відкиньте усе це. І що залишиться?
Подробнее…
00
— Аня, покажете Киев нашему партнеру из Китая и его семье? — Покажу конечно. А вы не хотите, чтобы это сделал специалист с китайским? — ...А можно?
Подробнее…
Kartata potata (1)
Коли на календарі вже повним ходом зима, яка радує нас думкою про наближення Нового року, але визирнувши у вікно розумієш, що природа про те ще не знає. ((
Подробнее…
Никогда не принадлежал к каким либо политическим партиям и не принадлежу. Я – Украинец. Я – патриот. И Майдан заставляет мое сердце биться чаще. Вот и сейчас, месяц со дня начала Евромайдана. Много чего произошло здесь на Майдане в Киеве. Много людей, много мнений. Народ. Нород – единый и не делимый. И очень хочется верить в лучшее…
Подробнее…
Видео←Shift
МыShift→
X